CA3102R24-20SF80 ITT Cannon
  • Available: 183
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102R24-20SF80 ITT Cannon
    CA3102R24-20SF80 ITT Cannon
    CA3102R24-20SF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102R24-20SF80 is described as CONN RCPT 11 POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V