CA3102R22-19PF80A95 ITT Cannon
  • Available: 3,156
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102R22-19PF80A95 ITT Cannon
    CA3102R22-19PF80A95 ITT Cannon
    CA3102R22-19PF80A95 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102R22-19PF80A95 is described as CONN RCPT 14POS BOX MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK VARIO 3U/84HP/185MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM