CA3102E32A55PBF80F0 ITT Cannon
  • Available: 420
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E32A55PBF80F0 ITT Cannon
    CA3102E32A55PBF80F0 ITT Cannon
    CA3102E32A55PBF80F0 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. CA3102E32A55PBF80F0 is described as CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"