CA3102E28-12SXBF80 ITT Cannon
  • Available: 482
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E28-12SXBF80 ITT Cannon
    CA3102E28-12SXBF80 ITT Cannon
    CA3102E28-12SXBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102E28-12SXBF80 is described as CONN RCPT 26 POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR