CA3102E28-12PWBF80F0A232 ITT Cannon
  • Available: 181
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E28-12PWBF80F0A232 ITT Cannon
    CA3102E28-12PWBF80F0A232 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connector Housings category. CA3102E28-12PWBF80F0A232 is described as CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by ITT Cannon
    ---> Circular Connector Housings from all manufacturers
    ---> Circular Connectors by sub category
  • More About  Circular Connector Housings
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP