CA3102E24A28SYB01 ITT Cannon
  • Available: 326
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E24A28SYB01 ITT Cannon
    CA3102E24A28SYB01 ITT Cannon
    CA3102E24A28SYB01 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102E24A28SYB01 is described as CONN RCPT 28POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"