CA3102E24-28SXF80A176 ITT Cannon
  • Available: 250
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E24-28SXF80A176 ITT Cannon
    CA3102E24-28SXF80A176 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102E24-28SXF80A176 is described as CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE