CA3102E24-28SF80 ITT Cannon
  • Available: 1,665
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E24-28SF80 ITT Cannon
    CA3102E24-28SF80 ITT Cannon
    CA3102E24-28SF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102E24-28SF80 is described as CONN RCPT 24 POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    View
    Wakefield-vette
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP