CA3102E24-28PY ITT Cannon
  • Available: 1,244
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E24-28PY ITT Cannon
    CA3102E24-28PY ITT Cannon
    CA3102E24-28PY is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102E24-28PY is described as CONN RCPT 24 POS BOX MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM