CA3102E20-15PWBF80 ITT Cannon
  • Available: 110
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E20-15PWBF80 ITT Cannon
    CA3102E20-15PWBF80 ITT Cannon
    CA3102E20-15PWBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102E20-15PWBF80 is described as CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM