CA3102E18-1SXB ITT Cannon
  • Available: 928
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3102E18-1SXB ITT Cannon
    CA3102E18-1SXB ITT Cannon
    CA3102E18-1SXB is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3102E18-1SXB is described as CONN RCPT 10POS BOX MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK