CA3101E24-28PF80 ITT Cannon
  • Available: 44
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3101E24-28PF80 ITT Cannon
    CA3101E24-28PF80 ITT Cannon
    CA3101E24-28PF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3101E24-28PF80 is described as CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN