CA3101E10SL-3SA95 ITT Cannon
  • Available: 529
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3101E10SL-3SA95 ITT Cannon
    CA3101E10SL-3SA95 ITT Cannon
    CA3101E10SL-3SA95 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3101E10SL-3SA95 is described as CONN RCPT 3POS INLINE W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS