CA3100R24-28PF80 ITT Cannon
  • Available: 1,244
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3100R24-28PF80 ITT Cannon
    CA3100R24-28PF80 ITT Cannon
    CA3100R24-28PF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3100R24-28PF80 is described as CONN RCPT 24POS WALL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH