CA3100F24-28PF80 ITT Cannon
  • Available: 1,244
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3100F24-28PF80 ITT Cannon
    CA3100F24-28PF80 ITT Cannon
    CA3100F24-28PF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3100F24-28PF80 is described as CONN RCPT 24POS WALL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"