CA3100F20-19PF80 ITT Cannon
  • Available: 435
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3100F20-19PF80 ITT Cannon
    CA3100F20-19PF80 ITT Cannon
    CA3100F20-19PF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3100F20-19PF80 is described as CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    View
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM