CA3100E24A28SWBF80 ITT Cannon
  • Available: 242
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3100E24A28SWBF80 ITT Cannon
    CA3100E24A28SWBF80 ITT Cannon
    CA3100E24A28SWBF80 is manufactured by ITT Cannon and is categorized in the Circular Connectors category. CA3100E24A28SWBF80 is described as CONN RCPT 28POS WALL MNT W/SKTS. Perfect Parts is a supplier of Circular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD