ASTMKH-32.768KHZ-MP-D14-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMKH-32.768KHZ-MP-D14-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMKH-32.768KHZ-MP-D14-T10 ABRACON
    ASTMKH-32.768KHZ-MP-D14-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMKH-32.768KHZ-MP-D14-T10 is described as OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK