ASTMKH-32.768KHZ-MP-AA3-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMKH-32.768KHZ-MP-AA3-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMKH-32.768KHZ-MP-AA3-T10 ABRACON
    ASTMKH-32.768KHZ-MP-AA3-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMKH-32.768KHZ-MP-AA3-T10 is described as OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE