ASTMKH-32.768KHZ-LQ-DCC-T10 ABRACON
  • Part Number: ASTMKH-32.768KHZ-LQ-DCC-T10
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASTMKH-32.768KHZ-LQ-DCC-T10 ABRACON
    ASTMKH-32.768KHZ-LQ-DCC-T10 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASTMKH-32.768KHZ-LQ-DCC-T10 is described as OSCILLATOR 32.768KHZ MEMS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V