ASG2-D-V-A-500.000MHZ ABRACON
  • Part Number: ASG2-D-V-A-500.000MHZ
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCXO 500.000MHZ LVDS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASG2-D-V-A-500.000MHZ ABRACON
    ASG2-D-V-A-500.000MHZ ABRACON
    ASG2-D-V-A-500.000MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASG2-D-V-A-500.000MHZ is described as OSC VCXO 500.000MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED