ASG-P-X-A-212.500MHZ ABRACON
  • Part Number: ASG-P-X-A-212.500MHZ
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCXO 212.5MHZ LVPECL SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 22
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASG-P-X-A-212.500MHZ ABRACON
    ASG-P-X-A-212.500MHZ ABRACON
    ASG-P-X-A-212.500MHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASG-P-X-A-212.500MHZ is described as OSC VCXO 212.5MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM