ASG-D-X-B-1.500GHZ ABRACON
  • Available: 17
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about ASG-D-X-B-1.500GHZ ABRACON
    ASG-D-X-B-1.500GHZ ABRACON
    ASG-D-X-B-1.500GHZ is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASG-D-X-B-1.500GHZ is described as OSC XO 1.5GHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"