ASEMB-33.333MHZ-LC-T ABRACON
  • Part Number: ASEMB-33.333MHZ-LC-T
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about ASEMB-33.333MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-33.333MHZ-LC-T ABRACON
    ASEMB-33.333MHZ-LC-T is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. ASEMB-33.333MHZ-LC-T is described as OSC MEMS 33.333MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM