AOCTQ5-X-10.000MHZ-M5 ABRACON
  • Part Number: AOCTQ5-X-10.000MHZ-M5
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AOCTQ5-X-10.000MHZ-M5 ABRACON
    AOCTQ5-X-10.000MHZ-M5 ABRACON
    AOCTQ5-X-10.000MHZ-M5 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCTQ5-X-10.000MHZ-M5 is described as OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"