AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 ABRACON
  • Part Number: AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 ABRACON
    AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 ABRACON
    AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCTQ5-X-10.000MHZ-I3 is described as OSC OCXO 10.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by ABRACON
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA