AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5 ABRACON
  • Part Number: AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC VCOCXO 100.000MHZ SNWV PCPIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5 ABRACON
    AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5 is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY7TQ-V-100.000MHZ-5 is described as OSC VCOCXO 100.000MHZ SNWV PCPIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT