AOCJY2A-100.000MHZ-E ABRACON
  • Part Number: AOCJY2A-100.000MHZ-E
  • Manufacturer Name: ABRACON
  • Description: OSC OCXO 100.000MHZ CMOS PC PIN
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • Available: 3
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about AOCJY2A-100.000MHZ-E ABRACON
    AOCJY2A-100.000MHZ-E ABRACON
    AOCJY2A-100.000MHZ-E is manufactured by ABRACON and is categorized in the General Oscillators category. AOCJY2A-100.000MHZ-E is described as OSC OCXO 100.000MHZ CMOS PC PIN. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM